Gramofon Gdynia: wybierz catering, nie płać za wynajem

Źródło: www.trojmiasto.pl 

Moda na imprezowe domki nie mija.

Obecnie ich oferta mocno wykracza poza wynajęcie przestrzeni na zabawę. Dziś można zorganizować tu nie tylko huczną osiemnastkę, wieczór kawalerski lub panieński, ale też eleganckie spotkanie rodzinne.

W Trójmieście niesłabnącą popularnością cieszy się Gramofon, czyli tak naprawdę trzy przestrzenie imprezowe w Gdyni, w doskonałej lokalizacji.

Ci, którzy zdecydują się na zorganizowanie w Gramofonie imprezy wraz z cateringiem, nie płacą za wynajem lokalu. Co jeszcze znajdziemy w ofercie?

Dlaczego warto zorganizować imprezę w Gramofonie?

Gramofon to trzy gdyńskie imprezowe domki, specjalnie przygotowane do wszelkiego rodzaju wydarzeń: urodzin, imprez tematycznych, domówek, wieczorów kawalerskich i panieńskich czy nawet uroczystych spotkań z bliskimi, jak np. przyjęcie weselne.


Każdy z nich wyróżnia się dogodną lokalizacją.

Gramofon Morska znajduje się w kompleksie handlowo usługowym, 3 min od stacji SKM Gdynia Grabówek.

Gramofon Grabówek znajduje się 5 min. od stacji SKM Grabówek, a Gramofon Chylonia to tylko 1 min od przystanku SKM Gdynia Chylonia.Mają wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy: nowoczesne nagłośnienie, oświetlenie czy nawet wytwornicę dymu. Można również wynająć barmana, który urozmaici wieczór i przygotuje ciekawe koktajle lub didżeja, który nie tylko puszcza muzykę, ale też potrafi wpasować się w klimat przyjęcia.


Jedną z największych zalet imprez w Gramofonie jest możliwość zaproszenia większej liczby gości niż do mieszkania i świadomość, że sąsiadom nie będą przeszkadzać hałasy, a rano nie będzie trzeba niczego sprzątać – wszystkim zajmie się ekipa imprezowego domku.


Tak naprawdę do wynajmujących przestrzeń Gramofonu zależy, czy skorzystają z dodatkowych opcji, czy też wszystko przygotują sami. Możliwości jest wiele, a często ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Weź catering, nie płać za wynajem

Gramofon można wynająć jedynie jako lokal, ale jest też opcja dodatkowa, gdy stoły są nakrywane obrusami i elegancką zastawą stołową.

Co ważne: ci, którzy zdecydują się na catering, nie będą musieli płacić za wynajem lokalu – to spora oszczędność!


– Przygotujemy pyszne jedzenie, nakryjemy stoły obrusami i porcelaną, ale i tak wynajmujący mogą wnieść swoje napoje i alkohole, niczego nie zabraniamy – mówi Dorota Balejko z gdyńskich domków imprezowych Gramofon.

– Wynajmujący bawi się wraz z gośćmi do białego rana, a my dokładamy wszystkich starań, aby była to udana i niezapomniana noc.


Do wyboru są trzy opcje menu: 75 zł, 120 i 130 zł za osobę. W każdej znajdują się znane i lubiane dania, takie jak roladki drobiowe ze śliwką, pierś w sosie śmietankowym z suszonymi pomidorami, kotlet de volaille oraz dodatki.

Wynajmujący wciąż może wnieść swoje zakąski czy napoje alkoholowe, zaś Gramofon udostępni mu miejsce na ich przechowanie i wszelkie potrzebne naczynia.


Zainteresowanie jest spore, więc warto każdą salę Gramofonu rezerwować z możliwie dużym wyprzedzeniem – najbliższe terminy są często już zajęte.

Opinie:

Polecam Gramofon Wynajmowałam lokalna imprezę urodzinową z opcja-catering. Jestem bardzo zadowolona. Smaczne i świerze Jedzenie, pięknie nakryte stoły. Nie trzeba organizować na własną rękę nagłośnienia, gdyż wszystko jest na miejscu. Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo dobry kontakt z właścicielka. polecam Gosia
Gosia

Zapraszamy do naszych lokali